Добова оренда квартир в Дніпродзержинськ

8 пропозицій

Дніпродзержинськ, проспект Василя Стуса 27

2 комн. квартира

Дніпродзержинськ, проспект Василя Стуса 27

250 Алена Иванова
Дніпродзержинськ, пр. Ленина 65

2 комн. квартира

Дніпродзержинськ, пр. Ленина 65

300 Оксана
Дніпродзержинськ, пр. Ленина 62

2 комн. квартира

Дніпродзержинськ, пр. Ленина 62

180 Оксана
Дніпродзержинськ, пр. Аношкина 7б

2 комн. квартира

Дніпродзержинськ, пр. Аношкина 7б

350 Оксана

Екологічні проблеми - це проблеми великих промислових міст не тільки в Україні , а й в усьому світі. А в місті Дніпродзержинську ситуація просто катастрофічна. Не один раз розглядалося питання про присудження місту статусу екологічного лиха. Це й не дивно , адже в місті працює більше 47 промислових підприємств. Поблизу від населених пунктів знаходиться « сховище відходів уранового виробництва». Запах відходів промислових підприємств відчувається вже при в\'їзді в місто , своєрідний «дух » міста. Основні види продукції: сталь , чавун , мінеральні добрива , кокс , цемент , пісок.
Якщо ви ділова людина і з робочих питань збираєтеся відвідати Дніпродзержинськ , зайдіть на сайт //allflat.com.ua/ подобової оренди квартир , серед безлічі різноманітних варіантів , ви обов\'язково підберете щось для себе. Адже це дуже вигідно і зручно , оренда житла без посередників .
Місто Дніпродзержинськ знаходиться в Дніпропетровській обл. Це найбільший залізничний вузол. У місті три райони : Дніпровський , Заводський , Баглейский . Місто розкинулося по обидві сторони Дніпра. До 1936р Дніпродзержинськ називалося Кам\'янське . Вперше згадується село Кам\'янське ще в 1750г . Статус міста йому було присвоєно в 1897р , а в 1936р місто перейменували в Дніпродзержинськ .
Якщо у вас є трохи вільного часу , і ви зняли вже житло на сайті  подобової оренди квартир , присвятіть кілька годин вивченню цього міста. Ласкаво просимо на екскурсію !
Найбільш відома пам\'ятка міста - це музей історії міста. Спочатку був відкритий , як музей революції в 1934р , але з 1959р перейменований і носить нинішню назву. У музеї міститься більше 80 тисяч експонатів про історію міста , починаючи з 18 століття по сьогоднішній день. Тут зберігаються як художні твори , так і різні предмети старовини , що представляють собою історичну цінність. Найбільш цікава експозиція під назвою «Подарунки Л.І. Брежнєву ». Адже в цьому місті народився і виріс майбутній генеральний секретар ЦК КПРС , керівник країни з 1964р по 1982р. Л.І. Брежнєв. Також у музеї є експонати , присвячені подіям Великої Вітчизняної війни , в тому числі , колекція листів з фронтів .
Відвідайте також Римсько- Католицький храм , єдиний вцілілий у східній Україні . Був побудований за проектом архітектора Мар\'яна Хорманского , завдяки будівництву Дніпровського заводу і напливу великої кількості робітників- католиків з Польщі.
Можна подивитися монумент « Прометей» - символ міста . Його відкриття було приурочене до п\'ятої річниці Великої Жовтневої революції. Скульптура Прометея символізує собою свободу , працю і впевненість у завтрашньому дні. Також у місті встановлено пам\'ятник металургам , пам\'ятник Т.Г.Шевченку.
Якщо ви театрал , відвідайте місцевий театр ім Л. Українки , який знаходиться в самому красивому будинку міста Дніпродзержинська в історичній його частині . Репертуар театру досить різноманітний: оперети , комедії , спектаклі для дітей , концерти класичної музики.
Художні самодіяльні колективи широко відомі в Україні . Деякі мають звання народних : народний цирковий колектив Арена сміливих , народний ансамбль бального танцю Елегія . Багато відомих людей народилися або навчалися в цьому місті , наприклад , президент Казахстану - Назарбаєв Н.А. , колишня солістка групи «ВІА Гра» Віра Брежнєва.
Орендуйте квартири подобово на сайті  подобової оренди квартир , підберіть вподобану вам квартиру і приїжджайте в Дніпродзержинськ з діловою або туристичною метою